لایت باکس های تبلیغاتی

تابلوهای لایت باکس سازه هایی هستند که معمولا در قالب یک باکس آلومینیومی، چوبی MDF، پلاستیک (پلکسی) ساخته می شود و رویه آن نیز از جنس فلکسی، پلکسی گِلَس (رنگی و کریستالی) و.. بوده که در انواع بدون نور و یا با روشنایی SMD  و LED تولید می شوند.
درواقع لایت باکس تابلو هایی هستند که نور پردازی آن از پشت تصویر انجام می پذیرد. این گونه تابلو در ضخامت های مختلف و با متریال متنوع قابل تولید می شوند. لایت باکس تبلیغاتی یکی از بهترین روش های تبلیغات و معرفی برندهامی باشد.جذابیت بالا ونحوه نور پردازی آن باعث شده تاعلاوه بر نمایشگاهها و فروشگاه ها،سوپرمارکتها نیز ازلایت باکس استفاده کنند.در زیر به چندنمونه لایت باکس اشاره می کنیم:

1-لایت باکس کریستالی(Crystal light Box) : یکی از جدیدترین انوع لایت باکس؛  لایت باکس کریستالی می باشد.این نوع لایت باکس با ضخامت کم و باریک (کمتر از ۱ سانتی متر) در طراح های متنوع قابل عرضه می باشد.
نور لایت باکس های کریستالی (شیشه ای) با لامپ های LED و SMD تامین می گردد.

2-لایت باکس فضای خارجی (Outdoor LightBox): لایت باکس های فضای بیرون لایت باکس هایی هستند که  جهت مصارف در خیابان، عابرپیاده، محوطه ها و فضای خارجی نمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد.این نوع لایت باکس ها به جهت ساختاری دارای قاب آلومینیوم یا کامپوزیت با پایه فلزی و روکش کامپوزیت می باشند. جنس رویه لایتباکس های آوت دور طلق یا شیشه با قطر ۶ میلیمتر یا بیشتر می باشد.

3-لایت باکس آلومینیومی:  یکی از انواع لایت باکس ها، لایت باکس آلومینیومی می باشد. لایت باکس آلومینیومی با رویه بک لایت فلکس یا پلکسی ساخته شده و نور آن توسط LED و SMD و به ضخامت 3 سانتی متر تامین می شود.


ساعت کاری :
شنبه تا چهارشنبه ۸:۳۰ صبح الی ۱۷ بعداز ظهر
پنجشنبه ها ۸:۳۰ الی ۱ ظهر
88474796

آیا نیاز به مشاوره و راهنمایی در زمینه چاپ و طراحی دارید ؟

آیا نیاز به مشاوره با کارشناسان ما دارید ؟

لطفا اطلاعات معتبر وارد کنید ثبت نام شما با موفقیت انجام شد