مشاوره ونظارت برچاپ

کنترل فنی تمام مراحل از طراحی تا چاپ که توسط ناظر چاپ انجام می شود را نظارت بر چاپ می گویند که عملیات یا فرآیندی فنی و کاملا تخصصی است.

این عملیات باید از مرحله دریافت سفارش از مشتری شروع و تا تحویل بی عیب و نقص آن پایان یابد. در واقع مشاوره با مشتری در زمینه مورد درخواست او و اعلام بهترین پیشنهاد در زمینه چاپی شروع کار محسوب می شود.

در بیشتر موارد شرکت های تولیدی نوپا یا کهنه کارهایی که محصولات جدید عرضه می کنند یا قصد حضوری متفاوت در بازار را دارند با مشاوره حرفه ای در زمینه محصول مورد نظرشان می توانند به شیوه مناسب و بهتر در ارائه مطلوب محصول خود برسند و این نخستین حرکت در کار نظارت بر چاپ است.

بدین ترتیب نظارت بر چاپ در طراحی و کنترل های لازم در آماده سازی صحیح فایل با توجه به موارد گفته شده صورت می گیرد. کار تایید شده توسط کارفرما با توجه به تیراژ کار در سند بسته می شود. نظارت بر شکل بستن سند و رعایت قرارگیری علائم و نشانه های لازم در سند از اهمیت به سزایی برخوردار است. از فایل ارسالی به لیتوگرافی فیلم یا پلیت تهیه می گردد. کنترل فیلم یا پلیت تهیه اوزالید و کنترل های لازم آن و در انتها ارسال فایل به چاپخانه از جمله مراحل نظارت بر چاپ است.

از دیگر موارد کنترلی می توان به نظارت بر مواد مصرفی مثل کاغذ. مرکب مورد استفاده با توجه به نوع کار چاپی. انتخاب چاپخانه مناسب و توانا در زمینه چاپ کار مورد نظر. حضور در چاپخانه و کنترل کار چاپ شده  و به دنبال آن مراحل پس از چاپ تا تحویل کار. همه مواردی است که در حیطه نظارت بر چاپ است.

مجموعه چاپ سپهر با تکیه بر بیش از دودهه تخصص و مهارت خود در زمینه چاپ می تواند شمارا در رسیدن به هدفی بدون مشکل همراهی کند.

 

 

 

مرکز چاپ دیجیتال سپهر


ساعت کاری :
شنبه تا چهارشنبه ۸:۳۰ صبح الی ۱۷ بعداز ظهر
پنجشنبه ها ۸:۳۰ الی ۱ ظهر
88474796

آیا نیاز به مشاوره و راهنمایی در زمینه چاپ و طراحی دارید ؟

آیا نیاز به مشاوره با کارشناسان ما دارید ؟

لطفا اطلاعات معتبر وارد کنید ثبت نام شما با موفقیت انجام شد