پیشنهاد سرمربی سابق پرسپولیس به امید عالیشاه

حمید درخشان در مورد دیدار روز سه‌شنبه پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: پرسپولیس شرایط خوبی دارد. آنها بعد از پیروزی مقابل استقلال در دربی وضعیت شان از نظر روحی و روانی خیلی مناسب است. بعد از آن هم مقابل پیکان با انجام یک بازی خوب به پیروزی رسیدند. اکنون هم برای بازگشت به لیگ قهرمانان آسیا نیاز به برد دارد  تا از کورس عقب نماند. البته توانایی شکست دادن الاهلی را هم دارد.

وی در مورد اینکه برانکو ، امید عالیشاه را از فهرست تیمش قبل از این بازی به خاطر یک مصاحبه کنار گذاشت، گفت: عالیشاه بازیکن خوب و قابل احترامی است اما او باید بداند که مربی برای ترکیب تیم تصمیم می‌گیرد و بازیکن نباید بخاطر اینکه بازی نکرده مصاحبه کند. عالیشاه حتما به یاد دارد که دوستان قبلی‌ او هم با مصاحبه کردن به جایی نرسیدن و تنها ذهن هواداران و تماشاگران را نسبت به خود مکدر کردند. این بازیکن خوب برای اینکه به حقش برسد باید بیشتر تلاش کند تا سرمربی را مجاب کند تا از او استفاده کند.

سرمربی سابق پرسپولیس در مورد اینکه این تیم می‌تواند از گروهش در این فصل صعود کند یا نه گفت: پرسپولیس فصل را در لیگ قهرمانان خوب شروع نکرد اما اگر بتواند الاهلی را شکست بدهد به آسیا برمی‌گردد و توانایی صعود هم خواهد داشت.


ساعت کاری :
شنبه تا چهارشنبه ۸:۳۰ صبح الی ۱۷ بعداز ظهر
پنجشنبه ها ۸:۳۰ الی ۱ ظهر
88171722

آیا نیاز به مشاوره و راهنمایی در زمینه چاپ و طراحی دارید ؟

آیا نیاز به مشاوره با کارشناسان ما دارید ؟

لطفا اطلاعات معتبر وارد کنید ثبت نام شما با موفقیت انجام شد